Teadmiste jagamine

Soov inimesi aidata tehnoloogiliste muredega tekkis minus väga varakult aidates noore poisina enda kodukohas sõpru ja tuttavaid. Mind isiklikult paelub kuidas inimesed teevad otsuseid tehnoloogia valikul ning hea meelega aitan ostu nõustamisega.

Isaks olemine on minu elu tähtsaim roll ning poeg on mulle õpetanud jätkusuutlikuse olulisust ise seda teadmata. Usun, et iga inimene enda käitumisharjumustega saab muuta maailma paremaks. Mina annan enda panuse! Digiprügi ja Digikorrastus koolitustel selgitan, kuidas meie digitaalne jalajälg otseselt mõjutab meie keskkonda, tuues reaalse elu näited ning jagades enda kogemusi. Tehnoloogiast ei pea loobuma aga me peame teadma, et meie sotsiaalmeedia, kasutajakontod, pildid, videod ehk meie digitaalne identiteet on füüsiliselt talletatud serverikeskustes, kohalikus seadmes jne ning kõik see omab mõju keskkonnale. Soovin, et me oleksime teadlikumad tehnoloogia kasutajad ning lisaks olmeprügile sorteeriksime ka andmeid ning taaskasutaksime, kus see on mõistlik, et ka meie lastel oleks tore keskkond, kus elada!

Ma pean haridust väga oluliseks. Kindlasti on palju olulisemad kogemused, omandatud teadmised, leitud tutvused ning laienenud maailmavaade kui haridust tõendav dokument aga selleks, et enda silmaringi visualiseerida ka mõned näited minu eluteest.

Koolitee

Singularity University Nordic: Telia Executive Program

Magister: Taltech, Äriinfotehnoloogia
Rakenduslik kõrgharidus: IT Kolledž, Süsteemide administreerimine


Sertifikaadid: Teadmisi tuleb ka tõendada

Ma olen pikalt tegelenud Microsofti valdkonnaga ning täisnimekiri sertifikaatidest asub siin Lisaks olen läbinud veel paljude teiste ettevõtete pädevust tõendavaid eksameid. Nende kohta võid lugeda minu LinkedIn profiililt.

Back To Top